Bourala podnapilá

Sponzorované odkazy:Krajské ředitelství Zlk

KROMĚŘÍŽSKO: Nadýchala 1,89 promile. 

Včera brzy ráno o půl šesté  došlo v obci Horní Lapač k dopravní nehodě, při které pravděpodobně sehrál svou roli alkohol. Pětatřicetiletá řidička osobního automobilu značky Škoda Octavia jela směrem na Fryšták. Po projetí pravotočivé zatáčky vyjela vlevo mimo komunikaci, kde narazila do vodního hydrantu a okrasného keře. V jízdě pak pokračovala příkopem a zanedlouho se jí podařilo dostat zpět na silnici až do pravého jízdního pruhu. Následně opět vyjela vlevo mimo cestu zpět do příkopu, kde zůstala s vozidlem stát.

Po příjezdu dopravních policistů na místo, se řidička již u svého vozu nenacházela. Byl u něj devětačtyřicetiletý muž, který tvrdil, že auto řídil on. V průběhu vyšetřování nehody ale vyšlo najevo, že vozidlo přece jen řídila pětatřicetiletá žena. Nadýchala 1,89 promile. K řízení vozidla i k požití alkoholu před jízdou se doznala.

Na automobilu vznikla škoda dvanáct tisíc korun, na vodním hydrantu pak deset tisíc korun. Řidička je nyní podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. 

12. srpna 2019, por. Mgr. Simona Kyšnerová

nehoda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *