Co se stalo na Ústecku dne 1.12.2008

Sponzorované odkazy:Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Policisté násilníkovi zakázali vstup do bytu – Zloděj se vloupal do zastavárny – Krádež vozidla – Dopravní nehodovost 

Policisté násilníkovi zakázali vstup do bytu
Střekovští policisté o víkendu na 10 dnů zakázali vstup do bytu 29letému muži, který již dlouhodobě slovně i fyzicky napadal svou manželku. Muž je současně podezřelý z trestného činu Týrání osoby žijící ve společně obývaném bytě nebo domě. Za uvedené jednání mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 3 let.

Zloděj obviněn z vloupání do zastavárny
Policejní komisař sdělil obvinění 28letému muži z trestného činu Krádeže. Obviněný se vloupal do zastavárny na Střekově, ze které následně odcizil finanční hotovost, paměťové karty a mobilní telefony. Dále se v několika případech dopustil krádeží v obchodě, kdy v posledním případě se pokusil odcizit DVD přehrávač, který vyndal z krabice a vložil si ho do nákupní tašky. Celková způsobená škoda se pohybuje kolem 93 tisíc korun. V minulosti byl tento muž již pro majetkovou trestnou činnost odsouzen. Za uvedené jednání pachateli hrozí trest odnětí svobody až do výše 3 let.

Krádež vozidla
Dne 1.12. na Severní Terase v ulici Rabasova došlo k odcizení vozidla Fiat Ducato, šedé barvy, rz: KDY 54-17. Ve vozidle se nacházelo kosmetické zboží v hodnotě  kolem 200 tisíc korun. Celková způsobená škoda se pohybuje kolem 280 tisíc korun.

Dopravní nehodovost
V průběhu dne došlo ke 12 dopravním nehodám, při kterých byly dvě osoby lehce zraněny. Nejčastější příčinou byl nesprávný způsob jízdy, nepřiměřená rychlost a nedání přednosti v jízdě. Celková způsobená škoda se pohybuje kolem 414 tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *