Hledáme podezřelého muže v celostátním pátrání

Sponzorované odkazy:hl. m. Praha název

Muž by se měl pohybovat na území hlavního města Prahy 

Pražští kriminalisté z prvního policejního obvodu vyšetřují několik případů majetkové trestné činnosti, kterou má na svědomí tentýž muž. V jednom případě muž odcizil pokladničku na příspěvky určené pro Minizoo, v dalších případech odcizil peněženky, telefony, platební karty, a to převážně z tašek či bund. Z platebních karet provedl několik internetových finančních transakcí a bezkontaktních plateb. 

Kriminalistům se podařilo během vyšetřování zajistit kamerové záznamy z několika případů, na kterých je podezřelý muž zachycen. Po ztotožnění muže vyšlo najevo, že se těchto skutků dopustil i přesto, že byl v posledních letech za majetkovou trestnou činnost pravomocně odsouzen. Obvodní soud pro Prahu 1 vydal příkaz k zatčení, a to vzhledem k recidivě, které se opakovaně dopouští. 

Pokud muže na přiložených fotografiích poznáváte a víte, kde se pohybuje či zdržuje, kontaktujte linku 158. Je velmi pravděpodobné, že se podezřelý pohybuje na území hlavního města Prahy. Tento muž je vyhlášen v celostátním pátrání.

Policie vyšetřuje tyto případy pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže, zatajení nálezu a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což muži v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. 

nprap. Lucie Drábková – 27. ledna 2020

Odkazy do noveho okna


Foto I 

Detailní náhled


Foto II 

Detailní náhled


Foto III 

Detailní náhled

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *