Kdo naboural auta?

Sponzorované odkazy:Jihomoravský kraj název

HODONÍNSKO: Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod. 

Dopravní policisté hledají svědky těchto nehod:

  • Ve čtvrtek 12. března 2020 v 18:40 hodin došlo v centru Hodonína na světelné křižovatce ke střetu dvou vozidel. Řidič osobního vozidla Ford Mondeo vjížděl do křižovatky od Rohatce a chtěl jet rovně. Z protisměru jedoucí řidič bílé dodávky mu nedal přednost v jízdě a začal odbočovat vlevo směrem k vlakovému nádraží. V prostoru křižovatky se obě vozidla střetla, ale dodávka z místa nehody odjela.
  • V noci na středu 18. března 2020 došlo v Hodoníně na náměstí Osvobození k poškození vozidla. U domu č.p. 1 neznámý řidič narazil do zadní části parkujícího osobního vozidla Fiat Qubo. Aniž by na sebe neznámý řidič zanechal kontaktní údaje, tak z místa nehody odjel.
  • Během posledních týdnů došlo v Hodoníně v ulici Plucárna před patrovou budovou, kde sídlí různé společnosti, k poškození auta. Neznámý řidič při průjezdu jednosměrnou ulicí narazil do Škody Octavia zaparkované podél vozovky. Aniž by neznámý řidič splnil svou zákonnou povinnost, tak z místa nehody odjel.

Policisté hledají případné svědky, kteří události mohli vidět a poskytli by informace k neznámým řidičům nebo jejich vozidlům. Ozvat se mohou na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158.

por. Bc. Petr Zámečník, 26. 3. 2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *