Krádež hotovosti z kanceláře

Sponzorované odkazy:hl. m. Praha název

Policisté z místního oddělení Žižkov pracují na objasnění případu krádeže hotovosti z kanceláře. 

Bezpečnostní kamery zachytily neznámou ženu, která se pohybovala po chodbách budovy na Olšanské ulici v Praze 3. Na záznamech je vidět žena, která se nepozorovaně dostala do budovy. Její kroky směřovaly na schodiště a dále do kanceláře ve čtvrtém patře. Poté neznámá žena kancelář a budovu opustila.

Následující den přišla poškozená nahlásit krádež hotovosti, kdy s sebou na místní oddělení přinesla i videozáznam z bezpečnostních kamer. Poškozená policistům sdělila, že ke krádeži hotovosti došlo dne 2. července kolem deváté hodiny ráno v její kanceláři, která je ve čtvrtém patře.  Krádeží vznikla poškozené škoda téměř deset tisíc korun. Celý případ policisté v současné době prověřují pro podezření z trestného činu krádež, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až dvou let.

V souvislosti s tímto případem pátráme po totožnosti ženy, která byla zachycena na bezpečnostních kamerách. Pokud ženu na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte linku 158.

pprap. Violeta Siřišťová – 8.srpna 2019

Aktualizace: Po zveřejnění případu na sociální síti obdrželi policisté z místního oddělení Žižkov poznatek k totožnosti ženy. Případem se budou nadále zabývat policisté z místního oddělení.

Všem, kteří věnovali pátrání pozornost, děkujeme.

pprap. Violeta Siřišťová – 12. srpna 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *