Láska z internetu ji stála byt

Sponzorované odkazy:hl. m. Praha název

Po seznámení s mužem na internetu přišla o byt, ve kterém bydlela její babička. 

Kriminalisté vyšetřují případ, v rámci kterého poškozená pod nátlakem svého milého přepsala byt v Praze na jeho známého. Ten ho pak prodal i s věcným břemenem, které tam měla její osmdesátiletá babička. 

Vše podle poškozené začalo seznámením páru přes seznamku na internetu. Následovalo pár týdnů schůzek, kdy se to podle poškozené jevilo, jako normální vztah. Muž jí kupoval mimo jiné různé dárky, jako byl parfém ale třeba i pneumatiky na auto. Pak měl podezřelý začít zjišťovat, jaké jsou její majetkové poměry a vyvrcholilo to nátlakem, na jehož konci byla donucena podepsat smlouvu o prodeji bytu v Malešicích v hodnotě téměř 3 miliony korun. Nátlak měl být proveden jak vyhrožováním likvidací rodiny poškozené, tak jí měl ukázat střelné zbraně, které má.

Kriminalisté již čtyřiadvacetiletého muže obvinili z trestného činu vydírání, za což mu hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi. V rámci domovní prohlídky a prohlídky jiných nebytových prostor zajistili tři plynové pistole a několik elektronických zařízení. Právě z nich zjistili informace, že se muž na internetu s ženami seznamoval často a možná má na svědomí více takových případů.

Se souhlasem státního zástupce, v rámci pátrání po dalších poškozených, zveřejňujeme fotografii podezřelého a prosíme další poškozené, aby se také přihlásili na policii. V případě potřeby dokážeme zaručit jejich anonymitu. Poškozené se mohou obracet přímo na linku 158.

kpt. Jan Daněk – 25. 2. 2021

Odkazy do noveho okna


1 1 

Detailní náhled


2 2 

Detailní náhled


3 3 

Detailní náhled


4 4 

Detailní náhled


5 5 

Detailní náhled


6 6 

Detailní náhled


7 7 

Detailní náhled


8 8 

Detailní náhled


9 9 

Detailní náhled


10 10 

Detailní náhled

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *