Motorkář pod vlivem

Sponzorované odkazy:hl. m. Praha název

Pražští policisté zastavili v pondělí večer motorkáře pod vlivem alkoholu a drog. Navíc měl v batohu větší množství návykových látek. 

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky si v pondělí krátce před desátou hodinou večer povšimli na pražském Žižkově motorky, kterou se rozhodli zastavit.  V době kontroly se řidič choval nervózně a měl k tomu hned několik důvodů. Při dechové zkoušce nadýchal půl promile alkoholu v dechu, byl pod vlivem drog a navíc ve svém batohu převážel návykové látky. Při prohlídce policisté nalezli více než deset gramů marihuany, devět gramů hašiše a osm kusů plodnic houby lysohlávky.

„Péjáci“ dvaatřicetiletého cizince omezili na osobní svobodě a převezli na policejní služebnu. Muž je v současné chvíli podezřelý ze spáchání trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za což mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Dále se bude zodpovídat z přestupků na úseku dopravy. Veškeré zajištěné drogy kriminalisté odeslali k odborné expertíze.

Por. Mgr. Violeta Siřišťová – 5.8.2020

Odkazy do noveho okna


fotografie 

Detailní náhled


fotografie 

Detailní náhled


fotografie 

Detailní náhled


fotografie 

Detailní náhled

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *