Nezvaná návštěva v garáži

Sponzorované odkazy:Středočeský kraj název

KLADENSKO – Zloděj odcizil nářadí. 

Na linku 158 bylo oznámeno dne 9. ledna 2021 krátce před devatenáctou hodinou vloupání do garáže v Kladně.

Neznámý pachatel v průběhu víkendu od osmi hodin sobotního dne 8. ledna 2021 do podvečerních hodin následujícího dne vnikl na pozemek u domu v ulici R. Jonáše v Kladně, kde poté poškodil zabezpečení při vstupu do garáže. Následně z prostoru garáže odcizil sadu CO svářečky značky Einhell, červené barvy včetně kukly na sváření, aku vrtačku Narex,  zelené barvy,  elektronickou vrtačku značky Narex, modré barvy, kotoučovou brusku značky Narex, modré barvy, dva kusy hydraulických heverů, červené barvy, gola sadu a sadu přípravků na motor. Dále bylo odcizeno nářadí, jako jsou například kladiva a šroubováky. Pachatel svým protiprávním jednáním způsobil majiteli škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 31 700,-Kč.

V současné době policisté obvodního oddělení Kladno venkov případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli a odcizeném nářadí pátrají.

Policisté vyzývají občany, kteří se v tomto časovém rozmezí pohybovali v ulici R. Jonáše v Kladně a mohli zaznamenat podezřelou osobu v těchto místech nebo podezřelé vozidlo, aby své poznatky poskytli na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
13. ledna 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *