Pomozte odhalit totožnost muže

Sponzorované odkazy:Středočeský kraj název

KLADENSKO – Při krádeži ho zachytily bezpečnostní kamery, teď mu hrozí až dva roky vězení. 

Policisté Obvodního oddělení Kladno – město šetří případ neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. K tomuto přečinu došlo ve středu 7. srpna 2019 kolem třetí hodiny odpolední, kdy zatím nezjištěný muž odcizil z pultu kavárny v obchodním centru v Kladně v ulici Petra Bezruče, zde volně odloženou peněženku. Dvaadvacetiletá majitelka v ní měla kromě finanční hotovosti i doklady od vozidla a platební kartu. Škoda byla vyčíslena na 1.500,- Kč.

Na základě provedeného šetření ve výše uvedeném obchodním centru a po zhlédnutí kamerových záznamů se podařilo zjistit podezřelého muže, který peněženku odcizil. Policisté po vyhodnocení kamerového systému mají k dispozici fotografie, na kterých je podezřelá osoba.

Aby se ho podařilo výtečníka vypátrat a dopadnout, přivítali by policisté poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti tohoto muže.

Jakékoliv informace k její osobě je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková
tisková mluvčí
P ČR Kladno
13. srpna 2019

Odkazy do noveho okna


Peněženka 

Detailní náhled


Peněženka 

Detailní náhled


Peněženka 

Detailní náhled


Peněženka 

Detailní náhled

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *