Porouchané vozidlo se stalo terčem zloděje

Sponzorované odkazy:Středočeský kraj název

BEROUNSKO – Škoda byla vyčíslena na téměř patnáct tisíc. 

Policisté Obvodního oddělení Beroun prošetřují vloupání do vozidla, ke kterému došlo v noci z pondělí 11. ledna 2021 na úterý 12. ledna 2021 v katastru obce Mořina. Neznámý pachatel u křižovatky Mořina – Kuchař – Dolní Roblín, po rozbití skleněné výplně okna, u vozidla Ford S-Max, které zde bylo odstaveno kvůli poruše, odcizil ze zavazadlového prostoru příklepovou vrtačku, aku šroubovák, sadu vrtáků, stolní počítač a sadu na badminton.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil za situace, v rámci které byl na území České republiky usnesením vlády České republiky č. 957 ze dne 30. září 2020 (publikováno ve Sbírce zákonů pod 391/2020 Sb.) v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlášen pro celé území České republiky nouzový stav z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu vysoce nakažlivého koronaviru SARS-CoV-2 způsobující nemoc COVID-19, tedy v době extrémně škodlivého stavu, v rámci kterého je potřeba směřovat veškeré lidské zdroje právě a toliko k odstranění tohoto extrémně škodlivého stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného vozidla v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Beroun, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 872 700. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková 
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
13. ledna 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *