Víkendové nehody pod vlivem alkoholu

Sponzorované odkazy:Krajské ředitelství Zlk

VSETÍNSKO: Jeden z řidičů nadýchal bezmála dvě a půl promile. 

Tři dopravní nehody, po kterých řidiči nadýchali více než jedno promile, vyšetřují od víkendu vsetínští dopravní policisté.
V neděli krátce po půlnoci havaroval v katastru obce Velké Karlovice třiačtyřicetiletý řidič, který se svým automobilem dostal smyk a čelně narazil do silničního mostku. Poranění řidiče a jeho spolujezdce si vyžádalo jejich lékařské ošetření. Kromě zdravotní újmy vznikla i škoda materiální, která byla předběžně odhadnuta na čtyři sta tisíc korun. Řidič po nehodě nadýchal přes jedno promile alkoholu.
Ve stejný basement po osmnácté hodině havaroval v obci Zubří pětatřicetiletý řidič. Ten na rovném a přehledném úseku komunikace vyjel na pravou krajnici a narazil do kovového zábradlí. Po příjezdu policistů nadýchal 2,49 promile alkoholu.
V pondělí odpoledne upadl ze své koloběžky pětačtyřicetiletý muž, který jel po cyklostezce ve Valašském Meziříčí. Bez cizího zavinění spadl na dlažbu a poranil si hlavu. Dechová zkouška na alkohol byla pozitivní s výsledkem 2,35 promile.

6. dubna 2021, nprap. Petr Jaroš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *