Vloupání do minibusu

Sponzorované odkazy:hl. m. Praha název

Pátráme po totožnosti muže podezřelého z vloupání do minibusu Iveco v Praze 5. Poznáte ho? 

Policisté z místního oddělení Smíchov pátrají od začátku ledna po totožnosti muže, který má na svědomí vloupání do minibusu Iveco na odstavné parkovací ploše v Radlické ulici v Praze 5. Muž nezjištěným způsobem otevřel dveře dopravního prostředku a vlezl dovnitř. Následně z něj opakovaně vynášel osobní věci, které si nechali na svých sedačkách cestující. Nepohrdl však ani startovacími kabely, autolednicí či heverem. Věci si postupně připravil u nedalekého plotu. Odnést se mu je však již nepodařilo. Byl vyrušen řidičem, který šel po parkovišti. Tomu se pohyb muže nedaleko jeho autobusu nezdál, a tak si ho pro jistotu natočil na mobilní telefon.  V tu chvíli ještě netušil, kdo před ním stojí. O několik okamžiků později zjistil co se stalo, ale podezřelý mezitím zmizel. Celou událost tak oznámil na policejní služebně a policistům předal i pořízený záznam.

Pokud muže na záznamu poznáváte nebo máte informace, které by vedly k jeho ztotožnění či vypátrání, kontaktujte linku tísňového volání 158.

Případ, kde celková škoda přesáhla šedesát tisíc korun, je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a poškození cizí věci, za což v případě odsouzení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

por. Mgr. Jan Rybanský – 10. února 2020

Odkazy do noveho okna


foto1 

Detailní náhled


foto2 

Detailní náhled


foto3 

Detailní náhled


foto4 

Detailní náhled


foto5 

Detailní náhled

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *