Z pozemku zmizela bugina

Sponzorované odkazy:Středočeský kraj název

BEROUNSKO – Pomozte vypátrat zloděje. 

Ke krádeži došlo v noci z úterý na středu, konkrétně v době od 19:00 hodin dne 17. listopadu 2020 do 18:00 hodin dne 18. listopadu 2020 v obci Chrustenice.

Zatím nezjištěný pachatel vnikl na volně přístupný pozemek u rodinného domu a zde odcizil odstavenou červenou dětskou buginu se spalovacím motorem, bez registrační zančky, v hodnotě 35.000,- Kč.

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil za situace, v rámci které byl na území České republiky usnesením vlády České republiky č. 957 ze dne 30. září 2020 (publikováno ve Sbírce zákonů pod 391/2020 Sb.) v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlášen pro celé území České republiky nouzový stav z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu vysoce nakažlivého koronaviru SARS-CoV-2 způsobující nemoc COVID-19, tedy v době extrémně škodlivého stavu, v rámci kterého je potřeba směřovat veškeré lidské zdroje právě a toliko k odstranění tohoto extrémně škodlivého stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše zmiňované garáže v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Beroun, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 872 700. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

nprap. Michaela Nováková 
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
20  listopadu 2020

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *